Prohlášení o přístupnosti stránek - Obec Smolné Pece

OBEC SMOLNÉ PECE
Oficiální stránky obce
www.smolnepece.cz
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Prohlášení o přístupnosti stránek

Prohlášení o přístupnosti webu


Na webové prezentaci Obec Smolné Pece jsou informace související s výkonem veřejné správy zveřejňovány tak, aby se s nimi v nezbytném rozsahu mohly seznámit i osoby se zdravotním postižením. Webová prezentace vyhovuje  požadavkům kladeným Vyhláškou č. 64/2008 o formě zveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti).

Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami.


Stránky využívají doplňků Java Script. I bez těchto doplňků jsou stránky standardně ovladatelné a plně použitelné. V případě ankety jsou pro správnou funkci nutné zapnuté cookies.

Některé informace na tomto serveru jsou nabízeny v podobě dokumentů formátu PDF a ve formátu DOC. Pro zobrazení těchto dokumentů lze použít např. bezplatné prohlížeče

Vaše případné náměty či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek můžete zaslat na adresu info@woodinterier.cz

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky